איך משיגים צימר בתקופה הלחוצה

תקופת קיץ 2020 הוא הקיץ הגדוש והעמוס ביותר שידע ענף התיירות המקומית, נגיף הקורונה שמשתולל ברחבי העולם סגר את אזרחי ישראל מלצאת ליעדים הנחשקים של חו"ל ואילץ אותם לסגור צימרים כאן בארץ לנופש מקומי, אז בעלי הצימרים מאושרים אבל כיצד האזרחים שרוצים לשריין צימר בתקופה כל כך לחוצה כמו זו יכולים לעשות כך?

בכתבה זו נביא בפניכם מספר טיפים כיצד להצליח להשיג צימר בכל זאת בארץ על אף הביקוש האדיר.

טיפים למציאת צימר

• כנסו לאתר הכולל בתוכו מגוון רחב של צימרים – הכי נוח זה להיכנס לאתרים המכילים כמות גדולה של צימרים מכל רחבי הארץ, לרוב באתרים כאלו על ידי הקשת התאריך והיום תוכלו למצוא מהם הצימרים הפנויים וכך לסגור לכם צימר שיראה לכם כנכון ביותר עבורכם מבחינת האזור.
• התפשרו על האזור – אם האזור שאתם מעדיפים לנפוש בו תפוס עד אפס מקום יש לכם שתי ברירות, הראשונה להירשם כסטנד ביי במגוון צימרים ולקוות שמישהו ברגע האחרון יבטל והאפשרות השנייה היא להתפשר על אזור אחר אולי פחות פופולארי שם תוכלו למצוא צימר פנוי.
• התפשרו על הרמה – אם הצימרים המבוקשים והטובים ביותר כבר תפוסים ומשוריינים שקלו להתפשר קצת על הרמה ולמצוא אולי צימר פחות מומלץ אבל בתקופה.
• חפשו בגוגל מפות והתקשרו המון – גוגל מפות מעניק שירות מופלא המציג את כל הצימרים באזור מסוים על פי סינון של דירוג, בצעו הרבה טלפונים ותבדקו מה פנוי.

עוד כתבות מרחבי הרשת:
יורם קראוס – מטפס ההרים יורם קראוס במסע טיפוס אל הר המטרהורן – ההר המסוכן ביותר באירופה