מהו הצימר המושלם?

ישראלים רבים נוהגים אחת לשנה לברוח לצפון או לדרום הארץ לצימר מפנק, להשתקע שם במהלך סוף השבוע ולטעון את המצברים. הסיבה המרכזית שזוגות רבים מעדיפים צימר לעיתים על פני חופשה בחו"ל היא העובדה שגם מבחינת המחיר, חופשה בארץ בצימר תעלה לנו כמעט תמיד פחות מאשר סוף שבוע באיטליה למשל. בנוס, אנו תמיד חוסכים זמן היות והטיסה הכי קצרה עם זמני נסיעות לשדה והמתנה בתורים של נתב"ג תיקח לנו ארבע שעות במקרה הטוב, בעוד נסיעה לצימר מפנק בצפון לא תיקח יותר משעתיים, במידה ואנו נוסעים מאזור המרכז.

ישנם הרבה דברים שחשוב שיהיו בצימר או בסביבתו על מנת להפוך את החופשה למפנקת ומושלמת.

  • ג'קוזי – על מנת שנוכל להתפנק עד הסוף מהחופשה שלנו מומלץ לבחור צימר עם ג'קוזי כדי שנוכל לשבת בו, לקרוא ספר או עיתון או לשבת מחובקים עם בן או בת הזוג שלנו ולשכוח מהמנהל בעבודה או מהמצב בחשבון הבנק.
  • ספא – אמנם שירותי ספא כמו במלון יוקרתי לא נוכל לקבל ברוב הצימרים בארץ, אך חלקם יציעו טיפולי ספא בחדר מפנק בתוך מתחם הצימרים שיכלול מגוון מסאג'ים איכותיים שיכולים לשדרג לכם את החופשה בכמה רמות.
  • פינת ישיבה – בין אם זה בבריכה צמודה לצימר או בין אם זה בחצר, וודאו טרם ההזמנה כי לצימר שלכם יש מיטות שיזוף שבהם תוכלו לשבת, לספוג קצת מלטונין בחופשה שלכם ולהנות מהאוויר הצח.
  • מסעדה טובה בקרבת מקום – היות וצימרים בדרך כלל מספקים רק ארוחת בוקר מפנקת, אתם תצטרכו לדאוג לארוחת ערב מפנקת. אז נכון שלהכין ארוחה רומנטית לבדכם בצימר יכול להיות כייף אבל בחופשה כמו בחופשה הרבה יותר כייף ללכת למסעדה טובה אשר נמצאת בקרבת מקום, לכן וודאו כי אחת כזו קיימת והזמינו אליה מקום מראש.
  • פינוקים – וודאו כי החדר מאובזר כראוי ומפנק במיוחד, כמו למשל מזרון בגודל קינג סייז, מכונת אספרסו וחדר מקלחת מפנק.