איך ענף הצימרים מתמודד עם הקורונה בקיץ 2020

מגפת הקורונה הכתה אנושות בענף התיירות הבינלאומי, עסקים שלמים שהיו קיימים עשרות שנים ירדו לטמיון ברגע, חברות תעופה פשטו רגל, מדריכי טיולים שחותמים אבטלה, ותעשייה שלמה המתבססת על תיירות כמו לדוגמא מוניות ואטרקציות ימיות פשוט נותרו בלי עבודה, אז מה מצבם של הצימרים בישראל בתוך כל זה?

בכתבה זו נעסוק בשאלה איך ענף הצימרים בישראל מתמודד עם הקורונה בקיץ 2020, האם בעלי הצימרים בפני פשיטת רגל ואיך התייר הישראלי מגיב.

צימרים בישראל קיץ 2020

בתחילת מגפת הקורונה בישראל עסקי הצימרים חטפו סטירה מצלצלת ממש כמו כל שאר ענף התיירות ולמעשה גם ענפים אחרים ורבים שלא נחשבו לחיוניים, ההגבלות, הסגר וההיסטריה מהמחלה הלא מוכרת שנחתה עלינו ביום בהיר גרמו לביטולים רבים והכסף שפוט לא נכנס לבנק.

אך מה קרה אחרי שהסגר הוסר? האם המצב של הצימרים בארץ זהה לזה שהיה בחודשי מרץ – אפריל או שהשתפר?

היציאה מהסגר – חודש מאי היה נשימת רווחה להמון בעלי עסקים בישראל, אחרי חודש וחצי קשים שכללו הגבלות והסגרים החלו לחזור לאט לאט העסקים לפעילות תחת מגבלות התו הסגול וענף הצימרים הישראליים איתם.

מי שלא חזר לפעילות הם חברות התעופה, כיוון והשמיים סגורים ברוב מדינות העולם כולל בישראל, משמע הקיץ הקרוב של שנת 2020 יהיה קיץ של בילוי בגבולות מדינת ישראל.

ההגבלות שבאות לטובת בעלי הצימרים – אם בשנה רגילה הביקוש בקיץ הוא גבוה לצימרים טובים ומפנקים הרי ששנת 2020 הביקוש הוא לא כפול אלא משולש כיוון ותיירות החוץ איננה קיימת, הישראלים רוצים לצאת ולבלות והביקוש עולה על ההיצע, אז לסיכום אפשר להגיד בפה מלא כי בעלי הצימרים מתמודדים יפה עם תקופת הקורונה ואם הייתה להם תקופה קצרה קשה שבין אמצע מרץ לתחילת מאי אז הרי שהיום הם מפצים על כך בריבית דריבית.

עוד אתרים שיעניינו אותך:

שי פנינימומחה בדיני סחר וקימעונאות
מכונות קפה – נספרסו
משרד עורכי דין שי פניני
השכרת רכב בירושלים – מבית שלמה סיקסט
עו"ד שי פניני – עורך דין