המדריך השלם למציאת צימר מתאים לילדים

אם אתם הורים ואתם מחפשים בית אירוח או צימר מפנק לסוף השבוע אתם בטוח מכירים את הקושי והחששות למצוא צימר שתרגישו בו בטוח עם הילדים ושיעניק לכם את כל האביזרים והדרישות שצריך כדי להתארח עם תינוקות.

לפניכם המדריך המלא כיצד למצוא ולבחור את הצימר המושלם לאירוח עם ילדים.

דברים שצריך לבדוק בנוגע לצימר

את סיפורי הזוועה מהשנים האחרונות כולנו כבר מכירים, ילד שניצל רגע של חוסר ערנות מצד הוריו ודילג בקלות אל תוך הבריכה בצימר, הסיפור נגמר באופן מזעזע וכמוהו עוד עשרות סיפורים אחרים על טביעות של ילדים ופעוטות במתחמי אירוח.

חשוב מאד!!! לבחור צימר המתאים לדרישות הבטיחות המתאימות לילדים והן:

• אם יש בריכה במתחם – במידה ויש בריכה במתחם האירוח הקפידו לבדוק אם הבריכה מגודרת בגדר מספיק גבוה שתמנע מהילדים שלכם לעבור אותה ולהיכנס לבריכה בזמן שאתם לא שמים לב, כמו כן שהשער למתחם הבריכה הוא בעל סוגר מנע לילדים, כזה שילדים התקשו מאד לפתוח לבד.
• מפסקי חשמל וחוטי חשמל – אם יש לכם ילדים קטנים לא צריך להגיד לכם כמה הם אוהבים לבדוק כל דבר ולדחוף את ידיהם לכל מקום, צימר שלא מאובזר בהתאם לאירוח ילדים קטנים עלול להוות סכנת נפשות, הקפידו לבדוק אם מפסקי החשמל בצימר ובמתחם החצר שלו הם מפסקי חשמל בטיחותיים לילדים, שחוטי החשמל לא מונחים ברשלנות בכל החצר ומכשירי חשמל מסוכנים לא מפוזרים בכל מקום.
• מדרגות וקומות נוספות במבנה – קומות נוספות ומדרגות עלולות להוות סכנה ברורה לילדים קטנים ובעיקר לתינוקות שרק החלו ללכת או זוחלים, בדקו אם יש מדרגות וקומות נוספות בצימר, במידה וכן האם המדרגות חסומות בשער והקומה השנייה מאובטחת עם מעקה בטיחות.
• מתחם מגודר – אם יש חצר הקפידו לשאול האם המתחם כולו מגודר ומאובטח כדי למנוע את יציאת הילדים.

כמו כן הקפידו לוודא כי יש בצימר מיטה מתאימה לגיל הילד, שיש טלוויזיה עם ערוץ מתאים לילדים, קומקום להרתיח מים לבקבוק.

עוד כתבות מרחבי הרשת:
יורם קראוס – מטפס ההרים יורם קראוס במסע טיפוס אל הר המטרהורן – ההר המסוכן ביותר באירופה