המדריך לחופשה זולה בצימר טוב

בישראל חופשה זולה היא מושג שכמעט ולא קיים, המחירים שגובים בישראל על חדרי מלון, צימרים וחדרי אירוח הם גבוהים משמעותית מרוב המלונות באותו סדר גודל ברחבי העולם, אם תשאלו את בעלי המלונות והצימרים הם יטענו אלף ואחת סיבות למה המחירים כל כך גבוהים, ושזה בגלל המדינה ובגלל גובה השקל ובגלל יוקר המחייה וכ"ו…. אותנו בסוף כל זה לא מעניין, אנחנו רוצים צימר או מלון במחיר זול ולא! לא רוצים להתפשר על האיכות… אז אפשר בכלל להשיג כזה דיל בישראל?

התשובה לכך היא כן! אפשר להשיג צימר טוב במחיר זול ואת המדריך איך לעשות זאת נביא בפניכם מיד.

כמה טיפים כיצד להשיג צימר טוב במחיר זול כאן בארץ

אז החלטנו שאנחנו רוצים להתארח בצימר טוב ולא אנחנו לא מוכנים לשלם מחירים מופקעים לבעלי הצימרים ולא מעניינת אותנו הסיבה שהם מתמחרים כל כך גבוה, אנחנו פשוט לא מוכנים לשלם מחיר של סוף שבוע בצפון הארץ במחיר של ארבע לילות ביוון!!!

• עונת הצימרים – הטיפ הראשון שלנו הוא שתנסו להתאים את החופשה שלכם בניגוד לעונת השיא של הצימרים שהיא הקיץ וחופשי החגים, אם תוכלו לעשות זאת תגלו שבעלי הצימרים שבעונה מתמכרים את השהיה בצימר ב 700-1,000 ₪ ללילה פתאום מסוגלים להוריד את המחיר ל 500 ואף יותר נמוך אם תדעו ללחוץ אותם ולהבטיח אולי שהייה של כמה לילות.
• ימים פחות מבוקשים – בכל עונה יש ימים יותר מבוקשים וימים פחות מבוקשים, סופי השבוע וחגים הם בדרך כלל הימים המבוקשים בהם יש לבעל הצימר אפשרות לקבוע מחיר גבוה כיוון והוא יודע שיש ביקוש וסביר להניח כי הוא ישכיר את הצימר, אך בימים בהם הביקוש נמוך יותר הוא יעדיף להוריד את המחיר ולהרוויח פחות מאשר לא להרוויח בכלל, לכן נסו לכוון לימים פחות מבוקשים.
• דילים וקופונים – בגרופון ואתרים דומים כל הזמן מתפרסמים דילים שווים תהיו עם האצבע על הדופק.

עוד כתבות מרחבי הרשת:
יורם קראוס – מטפס ההרים יורם קראוס במסע טיפוס אל הר המטרהורן – ההר המסוכן ביותר באירופה