מה כדאי יותר להשכיר צימר לסוף שבוע או קראוון

הנה אתם נמצאים בתהליך ארגון ותכנון החופשה המשפחתית הבאה שלכם ושואלים את עצמכם מה כדאי יותר לבחור: צימר או קראוון. כל אחד מאיתנו שונה לחלוטין מהאחר, כל חופשה שאנו מארגנים היא אחרת ולכן בחרנו הפעם להציג בפניכם את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהאופציות הללו.

מפנק או שונה?

אם אתם מחפשים חופשה שהיא יותר מפנקת בתכלית שלה, מקום שיש בו הכל, מקום להתפנק בו עם אמבט ג’קוזי במים נעימים, מגבות רכות, מצעים מפנקים ועיצוב ייחודי, כפרי ואותנטי עם המון שימוש בחומר העץ, כמובן שכדאי לכם לבחור בחופשה בצימר. לעומת זאת, אם בא לכם חופשה קצת אחרת, חופשה שגם אתם וגם הילדים לא תשכחו עוד הרבה זמן, חופשה במקום מבודד בו רק אתם וחלקת אלוהים, בהחלט שווה לבחור בקראוון.

יקר או סביר?

חופשה בקראוון תעלה כנראה פחות בהשוואה לחופשה בצימר. המחירים ללילה בחופשה בקראוון איכותי ומאבוזר נעים בין 250-700 שקלים, בהשוואה לחופשה בצימרים בה לילה מסתכם לפחות ב- 500 שקלים מינימום.

נייד או קבוע?

היתרון הבולט ביותר של קראוון על פני צימר הוא בכך שאתם יכולים לנוע ממקום למקום בלי בעיה בכלל. לכן, אם למשל אתם רוצים לשלב את החופשה שלכם עם פסטיבל באזור, ביקור בפארק, הליכה במסלול או כל פעילות אחרת, כדאי לכם לבחור בקראוון. לעומת זאת, אם אתם יותר בקטע של להתקבע על מקום אחד, להניח את הרגליים גבוה למעלה ואפילו אולי להזמין איזה עיסוי שווה, צימר כמובן יתאים יותר.

לסיכום, לפני שאתם בוחרים בקראוון נייד או בצימר מפנק, כדאי לחשוב מה סוג החופשה שהייתם רוצים ועל איזה צרכים המקום אמור לענות לכם.