מחירים ממוצעים ללילה בצימר

מעוניינים לצאת לחופשה בצימר? לא בטוחים לגבי המחירים? המאמר הבא בדיוק בשבילכם…חופשה בצימר היא אולי אחת החופשות הכי פופולאריות בקרב ישראלים ויש לכך כמה סיבות…

  1. הלוקיישן – בדרך כלל הצימרים בישראל ממוקמים בלוקיישנים ממש מיוחדים בין אם זה מושב נידך בצפון הארץ שבחיים לא היינו מגיעים אליו אם לא בחופשה ובין אם צימר באמצע המדבר.
  2. העיצוב והאווירה – יש כל מיני סגנונות של צימרים כאשר לרוב הצימרים מעוצבים בסגנון כפרי ייחודי וזה נותן המון אותנטיות לחופשה שלנו. השלווה, האוויר הפתוח, הנוף מסביב הופכים את החופשה למושלמת.
  3. הפינוקים שמסביב- יש כל מיני דברים קטנים שיש בצימר ואין לנו בבית או בבית מלון בין אם זה אמבט ג‘קוזי מפנק, סאונה, ארוחת בוקר כפרית ועוד…
  4. האפשרות לטיולים, מסלולים ומגוון של אטרקציות – האזורים שבהם הצימרים בישראל ממוקמים מאפשרים לנו לבחור בין מגוון של אפשרויות מסלולים ואטרקציות החל ממפלים ואגמים, דרך יערות ופארקים, יקבי בוטיק וחוות המגדלות מגוון של גידולים ומטעים אורגניים.

וכעת למחירים

מחיר ממוצע ללילה לצימר בצפון הארץ באמצע השבוע (לא בחג) נע בין 400-700 שקלים. מחיר ממוצע לצימר בדרום הארץ באמצע השבוע (לא בחג) נע בין 300-600 שקלים. מחיר מוצע ללילה לצימר בצפון הארץ בסוף השבוע או בחג נע בין 600-1,200 שקלים ו מחיר ממוצע לצימר בדרום הארץ בסוף שבוע או בחג נע בין 500-1,000 שקלים. כמובן שניתן להשוות מחירים בין אתרי האינטרנט השונים ולבחור את ההצעה הכי משתלמת.