מחיר השכרת צימר לעומת סוף שבוע דקה 90 בחו”ל

מחיר השכרת צימר לעומת סוף שבוע דקה 90 בחו”ל

ישראלים רבים מתלבטים לגבי סוג החופשה אליה הם מתכננים לצאת. בעוד יש כאלה שיכולים לצאת לחופשה באופן ספונטני, לעתים אפילו מהיום למחר שכן הם עצמאיים או כי יש להם סידור קבוע לילדים, אחרים דווקא מתכננים את החופשה שלהם זמן רב מראש.

 

אחת ההתלבטויות הבולטות בתהליך תכנון ובחירת החופשה הבאה עבור רבים מאיתנו קשורה בסוג החופשה ובמיקום שלה. למשל, הרבה ישראלים שואלים את עצמם האם כדאי להם לצאת לחופשה בצימר, או אולי לחכות לרגע האחרון, משהו כמו שבוע לפני שהם רוצים ליסוע ולהזמין נופש בחו״ל בדקה ה-90.

 

אחת הסיבות שישראלים רבים בוחרים דווקא באופציה השנייה היא בהיבט של המחיר. כלומר, בעוד לילה בצימר בצפון או דרום הארץ יכול להגיע גם ל- 1,000 שקלים ואפילו לפעמים לעלות לנו יותר מזה, כך שכל החופשה תסתכם בכמה אלפי שקלים זאת אם לוקחים בחשבון כמובן מסעדות, אטרקציות לנו ולילדים, אולי איזה מסז’ מפנק לחדר, דלק וכדומה. באותו מחיר, אנו יכולים להנות מטיסת לואו קוסט וחופשה במלון חמישה כוכבים בחו״ל במגוון של יעדים כמו למשל בוקרשט, ורשה, קרקוב, יון, קפריסין, בודפשט ועוד…

 

במחיר של 1,000 דולר ולפעמים גם פחות מזה, ניתן להנות מארבעה עד חמישה לילות במלון מצוין הכולל ארוחת בוקר מפנקת, טיסה והעברות למלון. כל מה שנצטרך הוא להוסיף עוד כמה מאות שקלים בודדים לאטרקציות, אוכל בחוץ ואולי איזו הופעה או כניסה למוזיאון.

 

אם בכל זאת אתם מעדיפים דווקא חופשה בארץ בצימר בשל האופי הייחודי של החופשה והנוחות שבנסיעה ברכב, כדאי להזמין את החופשה כמה שיותר זמן מראש ולא לחכות לרגע האחרון כאשר התפוסה כבר כמעט ומלאה.