מידע

לטייל בארץ וליהנות מכל רגע!

לטייל בארצנו זאת חוויה נפלאה, מיליוני אנשים מגיעים מידי שנה לארצנו על מנת לנפוש בה בהנאה, אלו אפשרויות עומדות בפני הנופשים בארצנו הקטנטונת? מסתבר שלא מעט בכלל…

 

לנפוש בצפון – קצת ירוק מהטבע

צפון הארץ הינו ללא ספק האזור הפופולארי ביותר בארצנו לטיולים, הן לישראלים תושבי המקום והן לתיירים מחוץ לגבולות המדינה. בצפון הארץ תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של אטרקציות ופעילויות שנדיר למצוא במרכז כמו לדוגמא, פעילויות אקסטרים של סוסים, טרקטרונים, סירות ראפטינג, מסלולי אופניים. כמו כן, ניתן לבקר בהרבה מאוד מקומות היסטוריים מרגשים במיוחד ליהדות ואף לנצרות. ניתן להגיע לכנרת, לטייל בהר מרון, במבצרים עתיקים ואגמים עם יופי טבעי מדהים המשלב עמדות מצפור יפיפיות ועוד…

כאשר רוצים באמת ליהנות באזור הצפון יש להקדיש לטיול מספר ימים, כאשר את הלינה ניתן לעשות במקומות פתוחים וחניונים, אך רבים אוהבים ומעדיפים לישון בצמרים יוקרתיים ומפנקים שניתן להשיג במחיר השווה לכל כיס. מגוון הצמרים ומיקומם הגיאוגרפי הוא רחב מאוד ולכן, כל אחד יכול למצוא את הצימר שיתאים לו ברמה הטובה ביותר עבורו. בלילה ובבוקר תוכלו לטבול את גופכם בג'קוזי מפנק הקיים כמעט בכל צימר ובחלק מהמקומות גם בבריכה פרטית.

לנפוש בדרום – העוצמות שבבריאה

לנפוש בדרום הארץ, זה לנפוש בדרך שונה, ליהנות מעוצמות הטבע ממכתשים גדולים ומרהיבים, מהמדבר העוצמתי, ליהנות מהיופי שבבריאה ממש כמו שהוא. זהו סוג נופש עם נוף שונה לחלוטין מהנוף הירוק של אלו המטיילים בצפון הארץ. כמו כן, גם בדרום בתי מלון אינם נפוצים והאלטרנטיבה הטבעית היא צמרים יפיפיים הבנויים בדרך כלל בסגנונות טבעיים יותר, עם חיבור לנשמה. שם מומלץ לבחור מקום עם ארוחות בנוסף לצימר עצמו, שכן המרחב המדברי לא מספק מגוון של מסעדות או בתי אוכל מהיר וכדומה. מי מכם שאוהב בריאות ותענוגות מוזמן לנפוש בים המלח ולמזג את המים עם המדבר.

לנפוש במרכז – נוף אורבני, מהיר עם היסטוריה

הנוף האורבני במרכז מאפשר לכם ליהנות גם הוא מהשווקים ברחבי הארץ, ממקומות היסטוריים כגון הכותל, הר הבית, שכונות ירושלים, שכונות יפו העתיקה, וכן אזורי הקניונים והפנאי של תל אביב, בתי קולנוע וחופי הים. שם וודאי תשתכנו באחד מבתי המלונות המרווחים והמהנים בתל אביב, ירושלים, הרצליה או נתניה.

תיהנו ותבלו!