מלון בראשית – מלון בוטיק במדבר

מצפה רמון הינה עיר אשר שוכנת במרומי הצוקים של מכתש רמון. בקצה הצוק, צופה לעבר המכתש, ממוקם מלון בראשית. מלון בראשית הוא מלון של רשת ישרוטל אשר צופה לעבר המכתש והוא משתרע על שטח של – 50 דונם, ובו חדרי אירוח בסגנון וילות קטנות במבנים חד קומתיים או דו קומתיים. ל – 42 חדרי אירוח יש בריכה פרטית משלהם ולחדרים הממוקמים בקומה השנייה מרפסות נוף מדהימות אשר משקיפות לעבר המכתש.

המלון והמכתש

מכתש רמון הוא תופעת טבע ייחודית והוא נחשב לגדול המכתשים מסוגו בעולם. נופי בראשית אלו והמדבר מסביב הביאו להחלטה על הקמת המלון במקום זה המעניק שירות של מלון בוטיק עם תשומת לב לפרטי הפרטים על מנת להפוך את הנופש במקום לחוויה בלתי נשכחת.

המכתש ממוקם בלב הנגב בדרך היורדת למפרץ אילת, והמיקום מאפשר לנופשים ליהנות מאטרקציות מדבר שונות לרבות אירוח בדואי מסורתי, טיולי גמלים, טיולי ג'יפים, אירוח בסוכה במדבר, טיולים רגליים לאורך מצוק המכתש וביקור באתרי עתיקות מימי הנבטים וסיור לאורכה של דרך הבשמים שעברה באיזור זה. מיקומו המדברי של המלון מעניק לו יתרון אקלימי ללא כל צל של ספק, וניתן לנפוש בו כל השנה, אך תמיד יש להקפיד להביא בגדים חמים מכיוון שבלילות נעשה קריר באיזור זה גם בקיץ.

אם אתם אוהבי המדבר, ואוהבים לעשות חופשות באקלים חם ויבש, טיולי מדבר ואטרקציות מדבריות מעניינות, מלון בראשית נבנה במיוחד עבורכם. במלון אין כניסה לרכבים וכל התנועה נעשית ברגל או בקלנועיות כדוגמת רכבי גולף חשמליים. השירות במקום מאד מוקפד ואישי וניתנת עדיפות לכל בקשה של הנופשים במקום על מנת להפוך את חווית הנופש במקום מרהיב זה לחוויה בלתי נשכחת.

מלון בראשית הוא מלון בוטיק ברמת אירוח ושירות שלא הכרתם עד היום באיזור זה של הארץ.

רשת ישרוטל מציגה בתי מלון מובילים ברחבי הארץ – לפרטים נוספים על רשת ישרוטל