עיצוב מודרני ועיצוב קלאסי לצימר

ניהול ותפעול של צימר כעסק משפחתי זה אפיק כלכלי נפלא, אך חשוב לזכור תמיד שיש לספק לאורחים חווית אירוח שהיא לא פחות מעולה. חלק בלתי נפרד מהעניין הזה הוא עיצוב הצימר ואם אתם לא סגורים לאיזה כיוון ללכת, ישנם שני קווים מרכזיים שאפשר לבחור בהם – עיצוב מודרני ועיצוב קלאסי. בואו ננסה להבין מה מיוחד בכל סוג ואיזה צבעים לקירות יתאימו בכל מקרה.

עיצוב קלאסי לצימרים


נתחיל דווקא מהעיצוב הקלאסי, כיוון נפלא לצימרים וחדרי הארחה ונראה שהרבה אנשים אוהבים את התחושה הזו כשהם מתארחים מחוץ לבית. העיצוב הקלאסי כולל שימוש בעיטורים, רהיטים בסגנון וינטג׳ עם נוכחות, שנדלירים גדולים, ספות רחבות ועוד. באשר לצבעים, הסגנון הקלאסי מאפשר שימוש בצבעים עזים – גוונים של אדום, ירוק כהה, צהוב ועוד. עיטורים כמו קרניז או תאורה קלאסית בהחלט יתאימו וגם הצבעים של הרהיטים יכולים להיות בהחלט חזקים ומובחנים.

עיצוב מודרני לצימרים


הסגנון המודרני הוא סגנון פופולרי ביותר בשנים האחרונות שזוכה לעדנה מחודשת. העקרונות שלו הם ברורים וכוללים מינימליזם, פונקציונליות (כלומר – החלל מכיל רק דברים שמישים ללא עיטורים וקישוטים מיותרים), קווים ישרים ואלמנטים קטנים ששוברים את הקו הנקי. באשר לצבעים, הסגנון המודרני מאופיין בצבעים קרים, נקיים ועדינים. כדי לעצב צימר בסגנון מודרני אפשר ללכת על צבעים לקירות כמו בז׳, לבן, אפור בהיר וכו'. כמובן שאת הגוון האחיד של צבעים קרים אפשר ואף רצוי לשבור עם פריטים קטנים ועדינים. מנורת שולחן קטנה ועגולה, תמונה על הקיר בצבעים מובחנים, רהיט מיוחד על הרצפה וכן הלאה.

מכאן תוכלו לבחור איזה עיצוב אתם הכי אוהבים ויתאים בצימר שלכם. זכרו כי זהו חלק בלתי נפרד מהחוויה של האורחים.