4 ישובים מומלצים לאירוח צימרים בצפון

אז כולנו יודעים שהצפון שופע בישובים יפים, רמת הגולן, הגליל והבקעה, כולם נמצאים באזורי טבע הכי יפים שיש לנו במדינה ובדיוק בגלל זה רוב עסקי הצימרים בארץ מתרכזים בישובי הצפון, אבל מהם הישובים הכי מומלצים לאירוח בצפון?

בכתבה זו נביא בפניכם 4 ישובים שהטבע מסביבם והמיקום שלהם הפכו אותם לישובים מובילים בתחום הצימרים.

4 ישובים בצפון עם צימרים וחדרי אירוח מומלצים

• אמירים – אמירים הינו אחד הישובים הכי מזוהים עם תיירות הצימרים בארץ, המקום הפך לפופולארי כל כך מכמה סיבות שהן:
א. מיקום גיאוגרפי מושלם, הישוב ממוקם על צלע הר כשמסביבו חורש טבעי יפה המעניק תחושה של טבע ורוגע בנוסף במרחק קצר מאד ממנו תמצאו מסלולי טיול רבים כגון נחל עמוד, שמורת טבע הר מרון ועוד…
ב. מייסדי הישוב הקימו אותו במטרה לקדם אורח חיים אחר, מעט שונה מזה שאנו רגילים אליו, מדובר על אורח חים טבעוני / צמחוני עם סט ערכים של שמירה על הטבע והנוף, רבים הם האנשים שמגיעים להתארח בישוב כדי לספוג את אורח החיים הזה ולהירגע קצת.
• אודם – ישוב אודם הוא אחד המקומות היפים שיש במדינתנו, בחורף תוכלו ליהנות משלג ובקיץ מרוחות ערב קרירות, הטבע שעטוף את הישוב מרהיב ביופיו וריבוי האטרקציות שמסביב לישוב רק תורמות לפופולאריות שלו.
• ראש פינה – ראש פינה היא מושבה היושבת במורדותיו של הגליל העליון, יש לה היסטוריה מרתקת כאחת המושבות הראשונות בישראל והנופים שבה ומסביב לה קסומים, לכן הצימרים שבראש פינה לרוב בתפוסה מלאה.
• כפר בלום – מיקומו בצמוד לנהר הירדן הופך את כפר בלום לאטרקטיבי כל כך בעיקר הצימרים שיושבים ממש קרוב לנהר, אין חוויה מדהימה יותר מלהתארח בצימר הנמצא על גדות הנהר.