7 כללים לשמירה מהידבקות בעת ביקור בצימר

אז הקורונה כאן והיא כנראה לא תיעלם בקרוב כל כך אז איך אנחנו בכל זאת מצליחים ליהנות ולשמור על סיכויי הידבקות נמוכים בעת ביקור בצימר?

בכתבה זו נביא בפניכם 7 כללים שיש עליכם לשמור ולהיזהר כדי לצמצם את הסיכויים לחלות בקורונה בעת ביקור בצימר.

7 כללים שצריך לשמור

  1. לדרוש מצעים חדשים – אל תסמכו על יושרת בעל המקום ואל תרגישו לא נעים דרשו לראות את החלפת המצעים החדשים מול עיניכם או שדאגו להביא מהבית מצעים, כיוון ובמידה וחולה קורונה ביקר לפניכם בצימר והמצעים לא הוחלפו אתם עלולים להידבק.
  2. להביא חומרי חיטוי טובים – הביאו חומרי חיטוי טובים מהבית הכוללים מגבוני חיטוי למשטחים, ג'ל חיטוי לידיים, אקונומיקה לשירותים, סבון ועוד.
  3. לעבור על כל משטח בו תהיה לכם אינטראקציה עם הידיים ולחטא – באמצעות חומרי הניקוי והחיטוי שהבאתם עברו על כל משטח איתו תהיה לכם אינטראקציה עם הידיים או בכלל כגון: שולחנות אוכל או במרפסת, אסלת השירותים, הכיור של המקלחת, ידיות הדלת והמגירות, ידיות המיקרוגל והקומקום ועוד.
  4. לאוורר את הצימר בשעות הראשונות – איך שהגעתם לצימר פתחו את כל החלונות והשאירו רק את הרשתות כדי שיתאוורר החדר מצד אחד אבל שלא יכנסו יתושים מצד שני.
  5. לדרוש מבעל הצימר ונותני השירות להיכנס אך ורק עם מסכה וכפפות – אם בעל המקום או נותני השירות אמורים להיכנס לצימר בעת שהותכם שם דרשו שכניסה שכזו תתבצע עם מסכה שמכסה את האף והפה ושכפפות על ידיהם.
  6. לחטא את הידיים הרבה פעמים – דאגו לחטא את הידיים מספר רב של פעמים ביום.
  7. באזורי השירות להסתובב עם מסכה – אם אתם יוצאים מהצימר ומסתובבים באזורי השירות בו יש אנשים נוספים דאגו לענוד מסכה.

עוד אתרים שיעניינו אותך:

בפנטן – לשמור על עור תינוקך – משחה למניעה ולטיפול בתפרחת חיתולים